0505458968 לתיאום פגישה

חיפוש באתר

דר' בן נטע סיים את לימודיו בשנת 83, בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בולוניה באיטליה, הנחשבת לאחת העתיקות והיוקרתיות באוניברסיטאות אירופה. לאחר סיום סטג' בבית חולים "תל-השומר" החל בשנת 84 התמחות בכירורגיה אורולוגית בבית חולים מאיר במשך 6 שנים. במסגרת עבודתו האורולוגית עבד דר' בן נטע במרפאת מומחים של קופ"ח בנתניה במשך כ-5 שנים. בעבודתו בבית חולים פנה לשטח התפקוד המיני של הגבר ועבד במרפאת בית החולים להפרעות בתפקוד מיני.

במשך השנים עבר השתלמויות רבות בנושא פיזיולוגיה ופתולוגיה של המנגנון המיני הגברי. במקביל לעבודתו בבית חולים- עבד דר' בן נטע במהלך 15 השנים האחרונות גם במרפאות הפרטיות המובילות בארץ - שם צבר ניסיון רב ביותר של אלפי ועשרות אלפי מטופלים. כעת הוא עובד בבית חולים מאיר ומנהל מרפאה פרטית להפרעות בתפקוד המיני של הגבר,שבה הוא מספק בעצמו למטופליו טיפול רפואי באחוזי הצלחה גבוהים.
חבר באיגוד האורולוגים הישראלי.
חבר בחברה הישראלית להפרעות בתפקוד המיני(ה"ילם).
חבר בחברה האירופאית להפרעות בתפקוד המיני.
הטיפולים שניתנים במרפאה מתבססים על הרפואה הקונבנציונאלית עם שינוים ושיפורים שפותחו עקב הניסיון הרב שנצבר והמותאמים אישית למטופלים. עקב הרגישות הרבה בתחום הטיפולים הניתנים במרפאה, ובמטרה לשמור על דיסקרטיות מלאה של המטופלים, זוכה כל מטופל במרפאה ליחס אישי, סבלני ומעל הכל מקצועי.

כל הטיפולים במרפאה מבוצעים על ידי דר' בן נטע עצמו ולא על ידי עוזרים/מתמחים.

ליצירת קשר - לחצו כאן.

 שעות קבלה

ראשון
גברים/נשים/זוגות בתיאום מראש
 
 שני ורביעי
מרחב נשים
9:00am - 1:00pm
 
 שלישי וחמישי
מרחב גברים
8:00am - 7:30pm
 
 

 פגישת היכרות ואבחון

לתאום פגישת אבחון אנא התקשרו או שלחו את פרטי הקשר ונחזור בהקדם

0505458968
 

 תיאום תור

לתאום טיפול ותור דחוף אנא צרו קשר למזכירות
לתיאום תור
 

קבלו מידעון חודשי לגבי חידושים והתפתחויות בתחום