0505458968 לתיאום פגישה

חיפוש באתר

תפקוד מיני לגברים - אתה לא לבד !

מרפאת Z-CLINIC מציעה טיפול משולב שיכול להחזיר אותך לכושר ובריאות מינית. תפקוד מיני לקוי זאת המחלה ה"נעלמת" של המאה הנוכחית. הלחץ, התזונה, הרגלי החיים והמרוץ של העידן הזה משפיעים על הרגלי המין שלנו והתפקוד המיני שלנi. אחוזים גבוהים מהגברים סובלים מבעיות בתפקוד המיני ורובם מעלימים זאת מבושה   - אתם לא לבד ! אנו משלבים פתרונות מהמערב בשילוב עם הטבעי על מנת לאפשר לכם תהליך טיפול מדויק.

קבעו פגישת אבחון היום

change

תפקוד מיני לקוי?

המרפאה מטפלת באמצעות דרכים שונות בבעיות בתפקוד ובחשק המיני של הגברים, אנו מאבחנים כל מטופל ומתאימים לא את הטיפול המתאים לו ביותר. ליותר פרטים...

thumbs up

טיפול באימפוטנציה

המרפאה מטפלת במיטב הכלים המערביים והרפואה הטבעית בכדי להחזיר אתכם לחיי מין ולבריאות,  כל מטופל מקבל את ההתאמה האישית שלו בצורת הטיפול ובדרך שיכולה להחזיר אתכם לחיי מין ולאושר - קרא עוד...

drip

טיפול בבעיות שפיכה

אנו מציעים מגוון שיטות טבעיות ומערביות במרפאתנו לטיפול בבעיות השפיכה השונות, כל מטופל מקבל את האבחון והטיפול הפרטני המתאים לו - קרא עוד

image3

תהליך הטיפול

 אנו מתאימים את הטיפול הייחודי המתאים לכל מטופל בהתאם לצרכיו והבעיות האישיות ומשלבים בתהליך רפואה מערבית ורפואה טבעית - קראו עוד
medical3

שילוב מערבי לטבעי

מרפאה משלבת ידע מערבי ורפואה מערבית מתקדמת יחד אם רפואה טבעית ותורות ותפיסות מהמזרח והזרם ההוליסטי
 

טיפול טבעי

השילוב בין מזרח למערב אנו מחברים את הטיפול המערבי לטיפול האלטרנטיב- לחץ לעוד מידע.

לשאלות נפוצות

בזמן "המשחק המקדים" יש לי גירוי וזיקפה אבל יש מאין שפיכה של נוזל ולפעמים בכמות גדולה וירידה בזיקפה. האם אני סובל משפיכה מוקדמת?

לא! הנוזל שמופרש בזמן גירוי הוא נוזל בהיר שקוף המופרש בעיקר מבלוטת הערמונית(פרוסטאטה) ואינו מכיל זרע. תופעה זו נחשבת לנורמאלית ויכולה לעיתים לגרום לירידה בגירוי עם ירידה זמנית בזיקפה. ישנם מקרים שכמות הנוזל היא מוגזמת והיא מפריעה בעיקר מבחינה אסתטית לחלק מהאנשים, אם התופעה מציקה או גורמת לירידה משמעותית בזיקפה יש מקום לפנות לטיפול ברוב המקרים, תופעה זו אינה מצריכה טיפול כלשהו.

זוגות צעירים שנשאו לא מזמן, לרוב ממגזרים שמרניים- חרדים, ערבים ולא מצליחים להגיע ליחסים מלאים לפעמים במשך חודשים ובמקרים קיצוניים אפילו במשך שנים.

ברוב המקרים מדובר על זוגות נורמאליים לחלוטין.
חוסר הניסיון של שני הצדדים המתווסף לחשש מכישלון לחוסר ביטחון של הגבר, המתעצם מפחד חדירה של האישה שהיא לרוב בתולה תורמים לכישלון.
הכישלון החוזר מחמיר את התופעות שהוזכרו מפעיל את מנגנון "מעגל הקסמים" המחמיר את עצמו ככל שהזמן עובר.
לעיתים, הבעיה קשורה יותר לאישה הסובלת מתופעת הווגיניזמוס: התכווצויות לא רצוניות של שרירי הנרתיק שלא מאפשרים כל חדירה, הפתרון לכל בעיות אלו הוא טיפול תרופתי ופסיכולוגי שתמיד פותר את הבעיה גם עם הטיפול מתארך מעט.

גברים לרוב צעירים, מתלוננים- בזמן המגע המיני, בתחילה יש לי זיקפה טובה וחזקה, אבל כאשר אני עומד לחדור הזיקפה נופלת, האם אני אימפוטנט?

לחלוטין לא! קרוב לוודאי שהמערכת אצלך עובדת בצורה תקינה.
התופעה הנקראת "חרדת ביצוע" ידועה ושכיחה והיא קשורה ללחץ מתח וחוסר ביטחון של הגבר.
במידה והתופעה קוראת לעיתים רחוקות אין צורך בטיפול מיוחד, במידה והדבר חוזר או קבוע לרוב טיפול קצר במשך מספר שבועות יפתור את הבעיה.

האם ניתן להגדיל את הפין?

רוב הטיפולים בנושא זה הם בעיקר אשליה יש אפשרות להשתיל שומן מהגוף כדי לעבות את הפין, אין אפשרות אמיתית להאריך את הפין בניתוח.
הניתוחים להארכת הפין- מתבצעים ע"י שחרור בסיס הפין (שבאופן רגיל נמצא בתוך שומן האגן) והתוצאה היא שכאשר האיבר לא בזיקפה-רפוי, הוא יראה ארוך יותר, אבל בזיקפה לא יהיה שום שינוי באורך.
טיפולים שונים של מתיחות בטכניקות שונות לרוב קשים לביצוע עם תוצאות לא ברורות והם מצליחים בעיקר להאריך את חשבון הבנק של המטפלים.
המלצותיי: עזבו את נושא הגודל, הבעיה היא אצלכם בראש ולא בסנטימטרים. על כמה מקרים שמעתם שבחורה עזבה גבר בגלל סנטימטר יותר או פחות. הגברים מפספסים בגדול את הפואנטה של יחסיי המין: הסיפוק, ההנאה והאורגזמה תלויים בקשר הזוגי, בכימיה, בפתיחות, חינוך, תקשורת, ניסיון, ומעל הכל אהבה. וכשאר יש את כל המרכיבים הנ"ל הסנטימטרים לא קובעים!

האם הגודל קובע?

אחד הנושאים המטרידים ביותר את הגברים (אבל הרבה פחות את הנשים) הוא הנושא של הגודל! כ-50% מהמטופלים שפנו אלי לטיפול בגלל הפרעות בתפקוד סיפרו "דרך אגב" שהם גם מוטרדים מאיבר מין קטן.
בקשר לנושא "כאוב" זה, אצטט תשובה של שחקנית ידועה אחת בעלת ניסיון לא קטן שענתה על השאלה הקלאסית: האם הגודל קובע?
והתשובה היא זו: "רבותיי, גודל הפין לא קובע מה שקובע הוא למי הוא מחובר".
וזאת התשובה המוסמכת וגם המקצועית לבעיה זו.
נציג מספר עובדות בנושא:
בעבודות שנעשו ברחביי העולם נמצא שאורך הפין רגיל הממוצע בזיקפה הכולל את כל הגזעים והצבעים(כן, גם השחורים) בכל העולם הוא:
12-15.5 ס"מ בזיקפה.
8.8-10.7 ס"מ הוא האורך הממוצע ברפיון.
כ-5 אחוז מהגברים "מצוידים" באיבר מין מעל הממוצע.
לפחות מ-1% יש איבר מין קטן מהממוצע(פחות מ9 ס"מ בזיקפה) הנקרא מיקרופניס-וכאמור זה מצב נדיר.

 שעות קבלה

ראשון
גברים/נשים/זוגות בתיאום מראש
 
 שני ורביעי
מרחב נשים
9:00am - 1:00pm
 
 שלישי וחמישי
מרחב גברים
8:00am - 7:30pm
 
 

 פגישת היכרות ואבחון

לתאום פגישת אבחון אנא התקשרו או שלחו את פרטי הקשר ונחזור בהקדם

0505458968
 

 תיאום תור

לתאום טיפול ותור דחוף אנא צרו קשר למזכירות
לתיאום תור
 

קבלו מידעון חודשי לגבי חידושים והתפתחויות בתחום