0505458968 לתיאום פגישה

חיפוש באתר

שלב ראשון בהבנת הבעיה המכונה בפי רבים כשפיכה מוקדמת הוא הגדרתה , שפיכה מוקדמת היא בעצם מצב בו אתה מרגיש כי השפיכה שלך הגיע מוקדם מידי ...

כן גם אם אדם גומר אחרי 3 שעות של מין סוער זכותו להגיד שיש לו בעיה של שפיכה מוקדמת משום שהוא רוצה לגמור בשלב מאוחר יותר , נשמע קיצוני ? זאת אכן הייתה דוגמא מוגזמת אבל העיקרון המנחה הוא שאדם שמרגיש שהיגע לסיפוקו מוקדם מהצפוי יכול לשפר את מצבו. הדעה הרווחת בקרב מטפלי תפקוד מיני היא פחות משתי דקות אם כי שוב ברגע שאדם מרגיש כי הוא רוצה יותר זאת זכותו ...

שפיכה מוקדמת והאבולוציה

בני אדם בשונה מרוב החיות פעילים מינית בעיקר לצורך הנאה ופנאי לאומת הדחף הבסיסי והקיומי להתרבות, לכן עם מטרתנו היחידה ממפגש מיני הייתה הפריה שפיכה מוקדמת הייתה יתרון פונקציונאלי לא מבוטל והייתה חוסכת לנו זמן יקר, אך משום שלא כך המצב ואנו אכן רוצים ליהנות מהמפגש המיני אנו גם רוצים שהחוויה תימשך זמן רב ככל שניתן.

סיבות וגורמים לתופעת השפיכה המוקדמת

כמו כול דבר טוב בחיים ניתן לחלק את הגורמים לשפיכה מוקדמת לחמישה גורמים עיקריים :

הנפוצים ביותר הם הגורמים הפסיכולוגים - לנפש האדם ולמצב רוחו יש השפעה רבה על תפקודו המיני ואחד הליקויים המוכרים הוא שפיכה מוקדמת. הבעיה מורכבת ממעגל קסם בין שני שלבים השלב הראשון מבוסס על דיכאון, לחץ נפשי, ביישנות, וחוסר בביטחון העצמי. ולא חייב להיות קשר ישיר בין התופעות הנ"ל  ליחסי המין  הבעיות הנ"ל יוצרות את הבעיה בפעם הראשונה ולאחר מפגש מיני מתסכל נוצרת הרגשה או הרצון להוכיח כי מדובר בתופעה חד פעמית דבר היוצר מתח וחרדת ביצוע לקראת ובשלב שאר המפגשים המיניים וכול מפגש מיני הופך לפרויקט ולהתמודדות עם הפיכה המוקדמת במקום פורקן והנא , מעגל הקסמים מתגבר וגדל ככל שמתרחקים מהגורמים הבסיסיים שיצרו את הבעיה לראשונה והצורך להוכיח הופך להיות המניע לסקס, הסקס הופך לפולחן מבחן גבריות פנימי ברוחו של הגבר וללא תמיכה ועידוד מצד בת הזוג או מטפל מוסמך הדרך לשבור את מעגל הפיכה המוקדמת תהייה ארוכה ומיגעת ... כמו כן גם בעיות תקשורת בין בני הזוג ומחלוקות לא פטורות או טראומות מן העבר עשויות להוות גורם לשפיכה מוקדמת . לסיכום שפיכה מוקדמת יכולה בהחלט להוות תסמין של בעיה ריגשת עמוקה יותר.

גורמים פיזיולוגים - גוף האדם הינו מערכת חיבורים מורכבת ובעיה במערכת אחת משפיע על מערכות נוספות , אם כי שיעור הסובלים משפיכה מוקדמת כתוצאה מבעיות פיזיולוגיות נמוך בהרבה מהסובלים משפיכה מוקדמת מסיבות פסיכולוגיות. פגיעות וליקויים במערכת העצבים , דלקות בערמונית או טראומות גופניות נדירות יכולות להוות גורם לשפיכה מוקדמת מחקרים רפואיים בעבר הראו כי רמות נמוכות של המוליך העצבי סרוטונין באזורים מסוימים במוח גורמות לשפיכה מוקדמת ומשנה תוקף לטענה התקבל כאשר תרופות מסוג SSRI אשר מעלות את ריכוז הסרוטונין במוח גורמו לשיפור אצל גברים שסבלו משפיכה מוקדמת , לידיעתכם סמים מוכרים ממשפחת ה MDMA האקסטזי ודומיו פוגעים קשות ביכולת המוח ליצר סרוטונין ואכן שפיכה מוקדמת היא בעייה מוכרת בציבור המשתמשים בסם ... וכמובן ואיך שלא שימושים בסמים אלו יוצרים מעגלי קסמים דומים לאלה שפירטתי בפסקה הקודמת.

אי זיהוי נקודת האל חזור - ולא מדובר באיום האירני , נקודת האל חזור היא נקודת הגירוי שלאחריה לא ניתן למנוע שפיכה , אי זיהוי הנקודה לפי חלק מן התיאוריות היא מפתח לשליטה על השפיכה והבנתה היא חלק מתהליך שיפור זמן השפיכה , אי הזיהוי מונע מן הגבר לנסות ולעכב את האורגזמה באופן טבעי.

גורמים פסיכיאטריים - אחד התסמינים המוכרים במחלות הנפש הפוסט טראומתיות והפרעות דו קוטביות הוא שפיכה מוקדמת , כשילוב של חוסר איזון כימיקלי במוח ומשפעים סביבתיים נוספים.

גורמים גנטיים - קיים חשד בנוגע לתורשתיות הליקוי אם כי משום ש כ30% מאוכלוסיית הגברים סובלת משפיכה מוקדמת קשה להוכיח קשר ישיר.

שיטות  לטיפול עצמי בשפיכה מוקדמת - עשה זאת בעצמך

לעצלנים : קרמים ומאלחשים למיניהם מרדימים קלות  את אזורי הגירוי ומאריכים את זמן החדירה אם כי לעיתים גם האישה עלולה להרגיש את קרם/נוזל האלחוש ולאבד מן הרגישות באזור המבוקש , ומשום שהזמן הנדרש למשחה לפעול לוקח כחצי שעה מאבדים את הספונטניות.

קונדום - שימוש בקונדום מונע גירוי וגם יכול למנוע העברת משחת אלחוש לאישה.

מספר שיטות לאימון עצמי ושיפור השליטה בשפיכה המוקדמת :

שיטת ההתחל הפסק מקורה בשליטה בנקודת האל חזור והכרתה, נעשית בעזרת אוננות עם או בלי בת הזוג, בשיטה זו נוהגים לדרג את רמת הגירוי בסולם של 1-10 ומתאמנים על הפסקה במספר הגבוהה ביותר לאט לאט ובזהירות ניתן יהיה להבחין בשיפור לאחר כשבוע שבועיים.

תרגול שרירי האגן - שליטה בשרירי האגן כיווץ שחרור ודחיפה רצוניים של שרירי האגן יחזק את יכולת השליטה בשפיכה בזמן המין.

אומנות הטנטרה - שיטה הינדית שמקדשת את צבירת האנרגיות המיניות ותיעולן ללא שחרורן החוצה.

העצה האישית שלי  אין קיצורי דרך ואין שיטה אחת שעובדת לכולם , אני ממליץ להגיע לאבחון במרפאה מקצועית.

 שעות קבלה

ראשון
גברים/נשים/זוגות בתיאום מראש
 
 שני ורביעי
מרחב נשים
9:00am - 1:00pm
 
 שלישי וחמישי
מרחב גברים
8:00am - 7:30pm
 
 

 פגישת היכרות ואבחון

לתאום פגישת אבחון אנא התקשרו או שלחו את פרטי הקשר ונחזור בהקדם

0505458968
 

 תיאום תור

לתאום טיפול ותור דחוף אנא צרו קשר למזכירות
לתיאום תור
 

קבלו מידעון חודשי לגבי חידושים והתפתחויות בתחום